Kontakt oss

Kontaktskjema

Vi tilbyr BPA i hele landet! Bruk gjerne skjema, eller kontakt oss på post@assistermeg.no for å komme i kontakt med oss

Ring oss gjerne!

Telefon 4000 2203
Ved akutt situasjon etter kl. 1600 blir du overført til vår BPA-telefontjeneste

Ansatte hos oss

BPA-rådgivere

Brit Tofte Pettersen
BPA-rådgiver
 
Lillehammer
brit.pettersen.tofte@assistermeg.no
90766436
Gisle Stevnebø
BPA-rådgiver
 
Bergen
gisle@assistermeg.no
40615331
Thea Steen Andersen
BPA-rådgiver, Stavanger
 
Sandnes
thea@assistermeg.no
489 57 868
Sara Kaspersen
BPA-rådgiver
 
Oslo
sara.kaspersen@assistermeg.no
936 05 189
Mina Caroline Zachariassen Krogh
BPA-rådgiver
 
Oslo
mina-caroline@assistermeg.no
4139 8476
Marianne Kristiansen
BPA-rådgiver. I permisjon, tilbake sommeren 2023
 
Oslo
marianne.kristiansen@assistermeg.no
922 28 956
Pernille Norheim
BPA-rådgiver
 
Oslo
pernille.norheim@assistermeg.no
4138 2256
Joakim Blomberg Ødeby
BPA-rådgiver (Oslo)
 
Oslo
joakim.odeby@assistermeg.no
90715405
Kristina Strand
BPA-rådgiver
 
Sunnmøre
kristina@assistermeg.no
980 84 483
Liliana Lamenza
Prosjektleder
 
Oslo
liliana@assistermeg.no
93442589
Christél Omre
BPA-rådgiver
 
Drammen
christel.omre@assistermeg.no
45501569
Hilde Breck
BPA-rådgiver
 
Oslo
hilde.breck@assistermeg.no
92244102
Torgeir Vidste
BPA-rådgiver
 
Oslo
torgeir.vidste@assistermeg.no
464 20 435
Amanda Ward
BPA-rådgiver
 
Bergen
amanda@assistermeg.no
412 62 895

Prosjektledere

Bodil Fossum
Fagansvarlig vernepleier
 
Oslo
bodil@assistermeg.no
93235752
Kamel Bellagoun
Prosjektleder
 
Oslo
kamel@assistermeg.no
45630035
Hassan Mahmood
Prosjektleder
 
Oslo
hassan@assistermeg.no
97140361
Heidi Fjenkin
Prosjektleder
 
Oslo
heidi@assistermeg.no
41303306
Anniken Wessel
Prosjektleder
 
Oslo
anniken@assistermeg.no
40463880
Stine Maria Nilsson
Kontormedarbeider/ rådgivende
 
Oslo
stine-maria@assistermeg.no
41502383
Ingvild S. Furset
Kontormedarbeider/ rådgivende tlf. I permisjon.
 
Oslo
ingvild@assistermeg.no
41307933
Bergljot Jonsdottir
Kontormedarbeider/rådgivende
 
Oslo
bergljot@assistermeg.no
46622889
Anette Lie
Sykepleier
 
Oslo
anette@assistermeg.no
92 28 48 79

Administrasjon

Oliver Ingvarsson
Teamleder Vest
 
(
Sandnes
)
oliver@assistermeg.no
90742285
Lars Tande-Igelkjøn
Leder Helse og Avlastning
 
(
Oslo
)
lars@assistermeg.no
+47940 25 719
Linn Råbius
Leder BPA
 
(
Oslo
)
linn@assistermeg.no
41398577
Ingar Bakke
Business Controller
 
(
Oslo
)
ingar.bakke@assistermeg.no
91778211
Lotte Schumacher
Teamleder BPA.
 
(
Oslo
)
lotte.schumacher@assistermeg.no
988 10 868
Christian Næss
Fagansvarlig sykepleier
 
(
Oslo
)
christian@assistermeg.no
99466491
Yonka Berntsen
System Controller
 
(
Oslo
)
yonka.berntsen@assistermeg.no
96910015
Kari Grace Bru
Kommunikasjon og kundeoppfølging
 
(
)
kari@assistermeg.no
40418888
Marit Kleppe Dieseth
Leder Fag og kvalitet
 
(
Oslo
)
marit.dieseth@assistermeg.no
+4793419900
Miranda Dalberg
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
miranda@assistermeg.no
92030375
Charlotta Rosenløf
HR Business Partner
 
(
Oslo
)
charlotta.rosenlof@teamolivia.no
96690991
Tore Skardal
Kunde- og personaladmin
 
(
Oslo
)
tore.skardal@assistermeg.no
48294484
Torgeir Årøen
System- og prosessutvikling
 
(
Oslo
)
torgeir@assistermeg.no
92095393
Bjørn Erik Sørli
Daglig leder
 
(
Oslo
)
bjorn.erik.sorli@assistermeg.no
488 67 712
Emilie Moen
HR Konsulent
 
(
Oslo
)
emilie.moen@assistermeg.no
41239428
Jorid Ødegaard
Teamleder BPA
 
(
Oslo
)
jio@assistermeg.no
91842513
Sidsel Maxwell Grasli
Senior rådgiver
 
(
Oslo
)
sidsel.m.grasli@assistermeg.no
91516008