Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt oss

Kontaktskjema

Vi tilbyr BPA i hele landet! Bruk gjerne skjema, chat eller kontakt oss på post@assistermeg.no for å komme i kontakt med oss

Takk! Din henvendelse er nå sendt.
Ups! Har du fylt alle påkrevde felt?

Ring oss gjerne!

Telefon 4000 2203
Ved akutt situasjon etter kl. 1600 blir du overført til vår BPA-telefontjeneste

Ansatte hos oss

BPA-rådgivere

Gisle Stevnebø
BPA-rådgiver
 
(
Bergen
)
gisle@assistermeg.no
40615331
Thea Steen Andersen
BPA-rådgiver. I permisjon. Kontakt administrasjonen på tlf. 4000 2203
 
(
Oslo
)
4000 2203
Liliana Lamenza
BPA-rådgiver
 
(
Drammen
)
liliana@assistermeg.no
93442589
Siren Stensrud
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
siren.stensrud@assistermeg.no
455 19 064
Kari Grace Bru
Kommunikasjonsansvarlig og BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
kari@assistermeg.no
40418888
Trine Øverby
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
trine@assistermeg.no
98904399
Vebjørn Svendsen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
vebjorn@assistermeg.no
94010043
Marianne Kristiansen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
marianne.kristiansen@assistermeg.no
922 28 956
Mina Caroline Zachariassen Engebretsen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
mina-caroline@assistermeg.no
48000044
Amanda Ward
BPA-rådgiver
 
(
Bergen
)
amanda@assistermeg.no
901 93 392
Kristina Strand
BPA-rådgiver
 
(
Sunnmøre
)
kristina@assistermeg.no
980 84 483
Eileen Lenes
BPA-rådgiver
 
(
Grenland
)
470 68 455

Prosjektledere

Merete Kirud
Aktivitetsansvarlig
 
(
Oslo
)
merete.kirud@assistermeg.no
92297820
Heidi Fjenkin
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
heidi@assistermeg.no
41303306
Ragnhild Andresen
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
ragnhild@assistermeg.no
90062721
Bodil Fossum
Fagansvarlig vernepleier
 
(
Oslo
)
bodil@assistermeg.no
93235752
Christoffer Dale Laabak
Avdelingsleder aktivitetshus
 
(
Oslo
)
christoffer@assistermeg.no
+4793423902
Kamel Bellagoun
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
kamel@assistermeg.no
45630035
Lotte Schumacher
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
lotte.schumacher@assistermeg.no
98810868
Hassan Mahmood
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
hassan@assistermeg.no
97140361

Administrasjon

Ove Allers
Daglig leder
 
(
Oslo
)
ove.allers@assistermeg.no
90734361
Lars Tande-Igelkjøn
Leder Helse
 
(
Oslo
)
lars@assistermeg.no
+47940 25 719
Per-Egil Gulbrandsen
Leder HO
 
(
Oslo
)
per-egil.gulbrandsen@assistermeg.no
+4795181984
Linn Råbius
Leder BPA
 
(
Oslo
)
linn@assistermeg.no
41398577
Oliver Ingvarsson
Leder Vest
 
(
Sandes
)
oliver@assistermeg.no
90742285
Ingar Bakke
Business Controller
 
(
Oslo
)
ingar.bakke@assistermeg.no
91778211
Christian Næss
Fagansvarlig sykepleier
 
(
Oslo
)
christian@assistermeg.no
99466491
Yonka Berntsen
System Controller
 
(
Oslo
)
yonka.berntsen@assistermeg.no
96910015
Marit Kleppe Dieseth
Fag- og kvalitetsleder
 
(
Oslo
)
marit.dieseth@assistermeg.no
+4793419900
Miranda Dalberg
Turnusansvarlig
 
(
Oslo
)
miranda@assistermeg.no
92030375
Charlotta Rosenløf
HR Business Partner
 
(
Oslo
)
charlotta.rosenlof@teamolivia.no
966 90 991