Kontakt oss

Kontaktskjema

Vi tilbyr BPA i hele landet! Bruk gjerne skjema, chat eller kontakt oss på post@assistermeg.no for å komme i kontakt med oss

Takk! Din henvendelse er nå sendt.
Ups! Har du fylt alle påkrevde felt?

Ring oss gjerne!

Telefon 4000 2203
Ved akutt situasjon etter kl. 1600 blir du overført til vår BPA-telefontjeneste

Ansatte hos oss

BPA-rådgivere

Gisle Stevnebø
BPA-rådgiver
 
(
Bergen
)
gisle@assistermeg.no
40615331
Brit Tofte Pettersen
Prosjektleder
 
(
Lillehammer
)
brit.pettersen.tofte@assistermeg.no
90766436
Thea Steen Andersen
BPA-rådgiver. I permisjon. Kontakt administrasjonen på tlf. 4000 2203
 
(
Oslo
)
4000 2203
Siren Stensrud
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
siren.stensrud@assistermeg.no
455 19 064
Liliana Lamenza
BPA-rådgiver
 
(
Drammen
)
liliana@assistermeg.no
93442589
Trine Øverby
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
trine@assistermeg.no
98904399
Marianne Kristiansen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
marianne.kristiansen@assistermeg.no
922 28 956
Mina Caroline Zachariassen Engebretsen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
mina-caroline@assistermeg.no
48000044
Kristina Strand
BPA-rådgiver
 
(
Sunnmøre
)
kristina@assistermeg.no
980 84 483
Christél Omre
BPA-rådgiver
 
(
Drammen
)
christel.omre@assistermeg.no
45501569
Hilde Breck
BPA-Rådgiver
 
(
Oslo
)
hilde.breck@assistermeg.no
92244102
Torgeir Vidste
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
torgeir.vidste@assistermeg.no
48186422
Amanda Ward
BPA-rådgiver
 
(
Bergen
)
amanda@assistermeg.no
901 93 392
Eileen Lenes
BPA-rådgiver
 
(
Grenland
)
470 68 455

Prosjektledere

Bodil Fossum
Fagansvarlig vernepleier
 
(
Oslo
)
bodil@assistermeg.no
93235752
Ragnhild Andresen
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
ragnhild@assistermeg.no
90062721
Kamel Bellagoun
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
kamel@assistermeg.no
45630035
Hassan Mahmood
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
hassan@assistermeg.no
97140361
Heidi Fjenkin
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
heidi@assistermeg.no
41303306
Christoffer Dale Laabak
Avdelingsleder aktivitetshus
 
(
Oslo
)
christoffer@assistermeg.no
+4793423902
Mina Stensrud
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
mina.stensrud@assistermeg.no
93824836
Anniken Wessel
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
anniken@assistermeg.no
40463880
Naveed Ilyas
Koordinator avlastning
 
(
Oslo
)
naveed@assistermeg.no
93002278
Stine Maria Nilsson
Kontormedarbeider/ rådgivende
 
(
Oslo
)
stine-maria@assistermeg.no
41502383
Ingvild S. Furset
Kontormedarbeider/ rådgivende
 
(
Oslo
)
ingvild@assistermeg.no
41307933
Bergljot Jonsdottir
Kontormedarbeider/ rådgivende
 
(
Oslo
)
bergljot@assistermeg.no
46622889
Anette Lie
Sykepleier
 
(
Oslo
)
anette@assistermeg.no
0
Tale Fredriksen
Prosjektleder
 
(
Oslo
)
tale@assistermeg.no
90843773

Administrasjon

Linn Råbius
Leder BPA
 
(
Oslo
)
linn@assistermeg.no
41398577
Oliver Ingvarsson
Teamleder Vest
 
(
Sandes
)
oliver@assistermeg.no
90742285
Lars Tande-Igelkjøn
Leder Helse og Avlastning
 
(
Oslo
)
lars@assistermeg.no
+47940 25 719
Christian Næss
Fagansvarlig sykepleier
 
(
Oslo
)
christian@assistermeg.no
99466491
Lotte Schumacher
Teamleder BPA
 
(
Oslo
)
lotte.schumacher@assistermeg.no
98810868
Ingar Bakke
Business Controller
 
(
Oslo
)
ingar.bakke@assistermeg.no
91778211
Yonka Berntsen
System Controller
 
(
Oslo
)
yonka.berntsen@assistermeg.no
96910015
Anne-Britt Horn Hanssen
Leder Marked- og forretningsutvikling
 
(
Oslo
)
abhh@assistermeg.no
98237724
Nina Sandåker Joner
Teamleder BPA
 
(
Oslo
)
nina.sandaker.joner@assistermeg.no
90826222
Per-Egil Gulbrandsen
Leder HO
 
(
Oslo
)
per-egil.gulbrandsen@assistermeg.no
+4795181984
Kari Grace Bru
Kommunikasjon og kundeoppfølging
 
(
Oslo
)
kari@assistermeg.no
40418888
Marit Kleppe Dieseth
Leder Fag og kvalitet
 
(
Oslo
)
marit.dieseth@assistermeg.no
+4793419900
Jørn Molvik
Systemutvikling/ analyse
 
(
Oslo
)
jorn@assistermeg.no
93890905
Charlotta Rosenløf
HR Business Partner
 
(
Oslo
)
charlotta.rosenlof@teamolivia.no
96690991
Vebjørn Svendsen
BPA-rådgiver
 
(
Oslo
)
vebjorn@assistermeg.no
94010043
Miranda Dalberg
Turnusansvarlig
 
(
Oslo
)
miranda@assistermeg.no
92030375
Miriam Helfjord
Leder kompetanse- og tjenesteutvikling
 
(
Oslo
)
miriam.helfjord@assistermeg.no
90534179
Tore Skardal
Kunde- og personaladmin
 
(
Oslo
)
tore.skardal@assistermeg.no
48294484
Torgeir Årøen
System- og prosessutvikling
 
(
Oslo
)
torgeir@assistermeg.no
97170159
Emilie Moen
HR Konsulent
 
(
Oslo
)
emilie.moen@assistermeg.no
41239428
Jorid Ødegaard
HR Konsulent
 
(
Oslo
)
jio@assistermeg.no
91842513
Sidsel Maxwell Granli
Senior rådgiver
 
(
Oslo
)
sidsel.m.grasli@assistermeg.no
91516008
Raminder Kaur
Arbeidsledertelefon
 
(
Oslo
)
inderjenta_05@hotmail.com
980 54 604
Ove Allers
Daglig leder
 
(
Oslo
)
ove.allers@assistermeg.no
90734361